برای مشاهده تمامی محصولات عرضه شده ، قیمت ها ، فرم دریافت سهمیه
وارد لینک زیر شوید:

تصاویر بخشی از محصولات درحال عرضه در سامانه

سوالات متداول درمورد سهمیه ایرانکو

سامانه عرضه ی محصولات وارداتی به صورت ثبت نام سهمیه ای :

جهت جلوگیری از سو استفاده ی دلال ها و سود جویان از این محصولات و و پایمال کردن حقوق مصرف کنندگان واقعی ، شرکت ایرانکو اقدام به عرضه ی سهمیه ای اجناس خاص و با درجه کیفی بین المللی با قیمتی بدون واسطه و نازل تر از سطح بازار به هر کد ملی نموده است.

محصولات عرضه شده در سامانه ی ثبت نام سهمیه ای :

دیسک و صفحه و بلبریینگ کلاچ – لنت ترمز – تسمه تایمینگ – تسمه دینام – شمع موتوری

شیوه ی ثبت سفارش

ورود به سامانه ثبت نام – تایید مفاد سهمیه و شرایط – انتخاب خودرو و ثبت توضیحات در مورد خودرو جهت بررسی کارشناسان – انتخاب قطعات مورد نیاز- تکمیل مشخصات فردی و آدرس- تعیین شیوه ی ارسال – پرداخت در مرحله ی آخر.

شیوه ی دریافت بسته ها

پس از دریافت موفق سفارش در کمتر از یک ساعت قطعات طبق فاکتور های متقاضیان تحویل واحد بسته بندی شبانه روزی جهت آماده سازی بسته بندی پستی در ساعت دوم میگردد و پس از آن بسته های آدرس خورده و سازمان دهی شده به سامانه ی پست جمهوری اسلامی جهت ثبت و شروع ارسال تحویل میگردد که ظرف 12 ساعت برای آنها بارکد و شماره ی مرسوله صادر شده و به تلفن همراه متقاضیان از طریق پیامک ارسال میگردد تا بتوانند با نطارت بر سامانه ، وضعیت بسته ی خود را تا درب منزل مشاهده فرمایند.

ضمانت اصالت و تضمین قیمت محصولات

تمامی محصولات عرضه شده در سامانه ی فروش سهمیه ای جزء  اجناس وارداتی و اصلی بوده و پایین ترین قیمت مصوب آنها در سامانه ی ایرانکو تایید شده میباشد.

سامانه ثبت گارانتی محصولات

به محض دریافت بسته توسط مشتریان خدمات پس از فروش فعال میشود و در صورت وجود مشکل و معایب در قطعات دریافتی تا چندین ماه و چندین هزار کیلومتر کارکرد خودرو ضمانت شده اند

سال تولید محصولات

تمامی محصولات تولید سال 1399 تا 1401 می باشد.

قطعات ایرانکو

آخرین رویداد ها

(ایرانکو کارت ) خدمات پیشرو در ضمانت نامه

دیدار معاونین شرکت ایرانکو با شرکت ایساکو

( صندوق ارتباط مستقیم با معاونت ستاد مردمی ایرانکو )
شناسه ملی 14691 سال 1401
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.