جهت جلوگیری از سو استفاده ی دلال ها و سود جویان از این محصولات و و پایمال کردن حقوق مصرف کنندگان واقعی ، شرکت ایرانکو اقدام به عرضه ی سهمیه ای اجناس خاص و با درجه کیفی بین المللی با قیمتی بدون واسطه و نازل تر از سطح بازار به هر کد ملی نموده است.

دیسک و صفحه و بلبریینگ کلاچ – لنت ترمز – تسمه تایمینگ – تسمه دینام – شمع موتوری

ورود به سامانه ثبت نام – تایید مفاد سهمیه و شرایط – انتخاب خودرو و ثبت توضیحات در مورد خودرو جهت بررسی کارشناسان – انتخاب قطعات مورد نیاز- تکمیل مشخصات فردی و آدرس- تعیین شیوه ی ارسال – پرداخت در مرحله ی آخر.

پس از دریافت موفق سفارش در کمتر از یک ساعت قطعات طبق فاکتور های متقاضیان تحویل واحد بسته بندی شبانه روزی جهت آماده سازی بسته بندی پستی در ساعت دوم میگردد و پس از آن بسته های آدرس خورده و سازمان دهی شده به سامانه ی تیپاکس یا پست جمهوری اسلامی جهت ثبت و شروع ارسال تحویل میگردد که ظرف 6 ساعت برای آنها بارکد و شماره ی مرسوله صادر شده و به تلفن همراه متقاضیان از طریق پیامک ارسال میگردد تا بتوانند با نطارت بر سامانه ، وضعیت بسته ی خود را تا درب منزل مشاهده فرمایند.

تمامی محصولات عرضه شده در سامانه ی فروش سهمیه ای جزء  اجناس وارداتی و اصلی بوده و پایین ترین قیمت مصوب آنها در سامانه ی ایرانکو تایید شده میباشد.

به محض دریافت بسته توسط مشتریان خدمات پس از فروش فعال میشود و در صورت وجود مشکل و معایب در قطعات دریافتی تا چندین ماه و چندین هزار کیلومتر کارکرد خودرو ضمانت شده اند

تمامی محصولات تولید سال 1399 تا 1401 می باشد.

mobile footer 2023 03 30 1web orginal
شناسه ملی 14691 سال 1402

گروه تامین قطعات ایرانکو توسط هاست دی ال و به روی سرورهای  آسیاتکـ  پشتیبانی می‌شود و دارای ترافیک نیم بها است

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.